Typer Euro 2016
czwartek / 30 czerwca 2022
Dodatki do gazet na Facebooku

Film: Gnomeo i Julia

archiwum
Gnomeo i Julia

Gazeta: Twoje Dziecko 2013/03
Dostępny: 2013-02-08 - 2013-03-07
Tytuł oryginalny: Gnomeo and Juliet
Rok wydania: 2011
Cena: 8,99 zł

Komediowa adaptacja najbardziej znanego romansu wszech czasów, który tym razem zostaje przeniesiony w najmniej prawdopodobne realia - ogrodowych krasnali. Tak oto na kolorowym, wypełnionym różowymi flamingami, marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia i... zakochują się w sobie po uszy, a raczej po czubki krasnalich czapek. Zanim jednak nastąpi happy end, wydawałoby się spokojny na co dzień ogródek, stanie się polem prawdziwej walki pomiędzy zwaśnionymi rodami czerwonych i niebieskich. Która strona wygra i czy wielka miłość przetrwa?

Jedno jest pewne, Kelly Asbury, współtwórca Shreka 2 sprawi, że uśmiejemy się do łez. W filmie pełno jest celnych gagów i kąśliwych żartów, które rozbawią największych ponuraków. Gnomeo i Julia zachwyca nie tylko animacją 3D, ale również wyśmienitą muzyką. W filmie znalazły się zarówno klasyczne jak i współczesne aranżacje największych hitów Eltona Johna (Król lew) oraz Johna Newtona Howarda (Mroczny rycerz, Jestem legendą).

W polskiej wersji językowej ulubieńcy widzów! Maciej Stuhr, Natasza Urbańska, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Cezary Pazura, Piotr Fronczewski i Anna Seniuk.

komentarze do: Gnomeo i Julia

dodaj komentarz

Nazwa wyświetlana obok komentarza.
Adres e-mail nie będzie opublikowany!

UWAGA! Komentarze podlegają moderacji.