Znalezione wyniki: 29

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

Re: Encyklopedia Oxford

Ja zamówiłam na allegro, mi też nie przyszło do głowy by zajrzeć u wydawcy. Swoją drogą tym oto sposobem zapłaciłam troszkę więcej niż powinnam, wydawca ma przynajmniej jakieś zniżki, a allegro rządzi się swoimi prawami. Następnym razem będę o tym pamiętać (:
przez Magdalena
8 wrz 2013, o 13:12
 
Dział: Dodatki do gazet
Wątek: Encyklopedia Oxford
Odpowiedzi: 41
Wyświetlone: 20644

Re: "Jak działa wszechświat"

Podzielam zdanie Seby, jest to naprawdę brutalna prawda. Ale jakże prawdziwa :D Ludzie oburzają się, że młodzież ciągle siedzi przed tv czy komputerem, a można to fajnie wykorzystać. Wystarczy na niektórych lekcjach puścić ciekawy film (a za taki uważam chociażby "Jak działa wszechświat") ...
przez Magdalena
8 wrz 2013, o 12:47
 
Dział: Dodatki do gazet
Wątek: "Jak działa wszechświat"
Odpowiedzi: 42
Wyświetlone: 43450

Re: CD-Action

Ten numer CD-Action musiałam wręcz kupić. Dlaczego? Cóż, odpowiedź jest prosta - Might & Magic: Clash of Heroes. Byłam bardzo ciekawa tej produkcji, w sumie miałam ją pobierać ale jakoś ciągle to odkładałam na inny termin. Wydanym pieniędzy z pewnością nie pożałowałam, równie świetne gry jak i a...
przez Magdalena
8 wrz 2013, o 12:43
 
Dział: Dodatki do gazet
Wątek: CD-Action
Odpowiedzi: 23
Wyświetlone: 11642

Re: Faceci od kuchni - Film

Ja również bardzo polubiłam kino francuskie, szczególnie po filmie "Nietykalni". Z "Facetami od kuchni" ta sama historia - kolejna gama aktorów, których od obejrzenia ostro śledzę. Pięknie opowiedziana historia, film bardzo motywujący. Chciałabym natrafić na większą ilość produkc...
przez Magdalena
8 wrz 2013, o 12:39
 
Dział: Dodatki do gazet
Wątek: Faceci od kuchni - Film
Odpowiedzi: 6
Wyświetlone: 4454

Re: "Pogorzelisko" - film

Film najadł się krytyki, ale ja nie uważam go za aż tak fatalną produkcję. Powiem nawet więcej - znam osoby, którym naprawdę się spodobał (chociaż ja do nich niestety nie należę). Widać film nie dla każdego, jak zresztą każdy.
przez Magdalena
8 wrz 2013, o 12:37
 
Dział: Dodatki do gazet
Wątek: "Pogorzelisko" - film
Odpowiedzi: 11
Wyświetlone: 7046

Re: Puppy in my Pocket

Ja nigdy nie lubiłam tej bajki. Tak po prostu, dla mnie było coś w niej nie tak :D Ale młodym naprawdę przypada do gustu więc nie ma co im odmawiać przyjemności, warto zakupić i pokazać - może akurat będzie ok.
przez Magdalena
6 wrz 2013, o 20:45
 
Dział: Dodatki do gazet
Wątek: Puppy in my Pocket
Odpowiedzi: 19
Wyświetlone: 9700

Re: The Bourne Supremacy

Mi film bardzo się spodobał, do teraz mam w pamięci nie jedną, a nawet nie dwie sceny czy cytaty. Niby film nie dla każdego, ale jeśli ktoś z was jeszcze nie widział to naprawdę warto. Wydaje mi się, że warto poświęcić chwilę by nad nim usiąść.
przez Magdalena
6 wrz 2013, o 20:42
 
Dział: Dodatki do gazet
Wątek: The Bourne Supremacy
Odpowiedzi: 9
Wyświetlone: 5314

Re: Żelazna Dama

Film był tak głośno zapowiadany, tak głośno reklamowany i tak głośno sponsorowany, że musiałam pójść do kina. I to chyba mój błąd, nie ma co patrzeć na reklamy. Film średni, ubolewam nad nietrafnym przedstawieniem historii, więcej nieprawdy niż prawdziwych faktów.
przez Magdalena
6 wrz 2013, o 20:41
 
Dział: Dodatki do gazet
Wątek: Żelazna Dama
Odpowiedzi: 13
Wyświetlone: 8181

Re: Pieniądze na założenie firmy! Gazeta Prawna 3.01.13

Naczytałam się sporo opinii i niestety muszę ją podzielić. Miałam do czynienia z tym dodatkiem w jednej ze szkół, ot tak ktoś przyniósł przy okazji podobnego tematu na lekcji. Artykuły nieco okrojone, w sumie nic z nich nie wynika. Lepiej zajrzeć do internetu.
przez Magdalena
6 wrz 2013, o 20:40
 
Dział: Dodatki do gazet
Wątek: Pieniądze na założenie firmy! Gazeta Prawna 3.01.13
Odpowiedzi: 14
Wyświetlone: 8348

Re: Smerfy. Poznajemy nowe zawody

Smerfy - ukochana bajka z dzieciństwa :D Strasznie dobrze ją wspominam, jak żadną inną. Bardzo się cieszę, że jest nadal wydawana jako dodatek do różnych gazet. I jestem również zadowolona z ostatniej ekranizacji, nawiązującej do świata smerfów. Oby tak dalej!
przez Magdalena
2 wrz 2013, o 21:11
 
Dział: Dodatki do gazet
Wątek: Smerfy. Poznajemy nowe zawody
Odpowiedzi: 13
Wyświetlone: 7817
Następna strona

Powrót do zaawansowanego wyszukiwania

cron