Jakość filmów, płyt DVD

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

Jakość filmów, płyt DVD

Postprzez bambig » 23 lis 2012, o 18:11

Witam forumowiczów!

Od dłuższego czasu kupuję filmy jako dodatek do różnego rodzaju gazet (najczęściej niestety pisma kobiece). Trafiają mi się (20%) filmy, których nie mogę odtworzyć lub można je tylko obejrzeć do połowy i płyta DVD się zatrzymuję. Wam też tak się trafia? Najczęściej to płyty z takich gazet jak Viva, Pani Domu, Gala. Wiem, że za taką cenę nie mogę liczyć na jakąś super kopię czy jakość płyty ale BOŻE niech się zmiłują lub podwyższą ceny tego filmu!
bambig
 
Posty: 30
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 19:50

Re: Jakość filmów, płyt DVD

Postprzez przemgal » 23 lis 2012, o 18:41

Ogólnie się zgadzam, że jakość i niska cena nie idą razem w parze. Jednak gazety, czasopisma promują się w ten sposób, sprzedając super produkcje. Wiem doskonale o tym, że jakość nie jest dobra i może film nie działać w 100% ale i tak kupie tą płytę (dodatek do gazety) bo jakiś film mi się spodobał. Pierwszy mój film jaki kupiłem to wiele wiele lat temu jako dodatek do gazety film pt. Asterix i Obelix ;)
przemgal
 
Posty: 38
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 10:14

Re: Jakość filmów, płyt DVD

Postprzez szalonydog » 24 lis 2012, o 17:12

Ja jeszcze nie trafiłem tak żeby filmu nie dało się obejrzeć. Owszem czasem miałem kopię, że się zacinała, ale nie było większego dramatu. Co my chcemy za tą kasę! Przecież taka jest prawda, że kupimy ten film, obejrzymy raz czy dwa i na półkę odkładamy gdzie bardzooooo długo będzie leżał i się kurzył! Ja tam kupuje takie filmy i już!
szalonydog
 
Posty: 32
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:49

Re: Jakość filmów, płyt DVD

Postprzez milosz998 » 25 lis 2012, o 20:10

szalonydog napisał(a):Ja jeszcze nie trafiłem tak żeby filmu nie dało się obejrzeć. Owszem czasem miałem kopię, że się zacinała, ale nie było większego dramatu. Co my chcemy za tą kasę! Przecież taka jest prawda, że kupimy ten film, obejrzymy raz czy dwa i na półkę odkładamy gdzie bardzooooo długo będzie leżał i się kurzył! Ja tam kupuje takie filmy i już!


U mnie to samo, mam kilka płyt z gazet (czy to pożyczone czy kupione przez jakiegoś członka rodziny) i jeszcze problemów nie miałem :D Żadna płyta się nawet nie zacinała, chyba niektórzy musieli po prostu mieć pecha i źle trafić :D

Szalonydog, zdziwiłbyś się :D Wyścig szczurów, oglądałem chyba z 10 razy :D Polecam, szkoda że już nie ma w żadnej gazecie.
milosz998
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 00:01

Re: Jakość filmów, płyt DVD

Postprzez Maniek » 25 lis 2012, o 21:37

Kochani powiem krótko za tą cenę i oczywiście jest to dodatek do gazet to jakoś itd jest całkiem w porządku. Nie ma na co narzekać zawsze można sobie iść i wypożyczyć jakiś film w blu ray'u.
Maniek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:07

Re: Jakość filmów, płyt DVD

Postprzez szalonydog » 26 lis 2012, o 12:29

milosz998 napisał(a):
szalonydog napisał(a):Ja jeszcze nie trafiłem tak żeby filmu nie dało się obejrzeć. Owszem czasem miałem kopię, że się zacinała, ale nie było większego dramatu. Co my chcemy za tą kasę! Przecież taka jest prawda, że kupimy ten film, obejrzymy raz czy dwa i na półkę odkładamy gdzie bardzooooo długo będzie leżał i się kurzył! Ja tam kupuje takie filmy i już!


U mnie to samo, mam kilka płyt z gazet (czy to pożyczone czy kupione przez jakiegoś członka rodziny) i jeszcze problemów nie miałem :D Żadna płyta się nawet nie zacinała, chyba niektórzy musieli po prostu mieć pecha i źle trafić :D

Szalonydog, zdziwiłbyś się :D Wyścig szczurów, oglądałem chyba z 10 razy :D Polecam, szkoda że już nie ma w żadnej gazecie.


Co Ty opowiadasz? dobry jesteś ;) Mi szczerze jeszcze się tak nie zdarzyło. No może max 3 razy obejrzałem taki sam film. zawsze staram się oglądać różne ;)
szalonydog
 
Posty: 32
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:49

Re: Jakość filmów, płyt DVD

Postprzez Maniek » 26 lis 2012, o 18:38

Nie no film oglądać 10 razy masakra kochani. Po pierwsze szkoda czasu bo drugie to jest nudne. Chyba, że jesteś jakimś kino maniakiem i uwielbiasz oglądać filmy wtedy da się to zrozumieć :D
Maniek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:07

Re: Jakość filmów, płyt DVD

Postprzez darencjo » 26 lis 2012, o 20:29

Maniek napisał(a):Nie no film oglądać 10 razy masakra kochani. Po pierwsze szkoda czasu bo drugie to jest nudne. Chyba, że jesteś jakimś kino maniakiem i uwielbiasz oglądać filmy wtedy da się to zrozumieć :D


Jak komuś się podobał dany film to czemu nie? Moja siostra przykładowo Draculę w TV ogląda non stop, jak tylko jest na jakimś kanale to ogląda mimo że np widziała miesiąc wcześniej czy coś.

Co do tej jakości filmów, ja też osobiście nie spotkałem się żeby jakiś film nie działał czy się ścinał :D Wszystko w jak najlepszym porządku.
darencjo
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 16:33

Re: Jakość filmów, płyt DVD

Postprzez Krzysio » 28 lis 2012, o 01:46

Co racja to racja :) Ja natomiast mogę w kółko oglądać serial Świat Według Kiepskich. Tak zawsze musiałem polować na niego w telewizji, teraz oglądam go sobie na Ipli :) Wszystkie odcinki znam już na pamięć i nie wiem czy mi się to kiedyś znudzi heh
Krzysio
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:42

Re: Jakość filmów, płyt DVD

Postprzez bambig » 28 lis 2012, o 16:55

To ja mam chyba znowu pecha! Kupiłem film Artysta i co? Film chodzi, ale dodatki do filmu nie chcą się włączyć! Sprawdziłem moje DVD jest wszystko w porządku. Na lapku jest taka sama sytuacja. Może nie mam szczęścia. Heh
bambig
 
Posty: 30
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 19:50

Następna strona

Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron