Wysokie Obcasy Extra - film DVD Artysta!

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

Wysokie Obcasy Extra - film DVD Artysta!

Postprzez szalonydog » 24 lis 2012, o 17:16

Ostatnio kiedy byłem w kiosku natknąłem się na stare gazety.... Jeszcze z wakacji, gdzie w tytule czasopisma, który wpisałem jako wątek jest film "Artysta" czy ktoś widział? Na okładce jest napis, że dostał 5 Oskarów, ale to nie świadczy o tym, że jest dobry (moje zdanie).
szalonydog
 
Posty: 32
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:49

Re: WYSOKIE OBCASY EXTRA - FILM DVD ARTYSTA!

Postprzez przemgal » 24 lis 2012, o 17:22

opis: "Artysta" to budzący zachwyt krytyki i miłośników kina namiętny romans i sentymentalna podróż do złotego okresu kina. Film po mistrzowsku łączy klasyczną, czarno-białą poetykę ze zrozumieniem oczekiwań nowoczesnego widza. To akcja, śmiech i łzy oraz, mimo pozorów, wycieczka do niezwykle barwnego świata. Opowieść dzieje się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu"

byłem na tym w kinie i mnie nie ruszył. Ogólnie żałuje, a mogłem iść na coś innego ;(
przemgal
 
Posty: 38
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 10:14

Re: WYSOKIE OBCASY EXTRA - FILM DVD ARTYSTA!

Postprzez bambig » 24 lis 2012, o 18:24

Bardzo dobry film z bardzo dobą obsadą! Zdecydowanie polecam ;) tylko z tego co pamiętam to cena nie była szałowa. Ja jak kupiłem tą gazetę w dniu wydania to zapłaciłem chyba 30 zł. Chyba, że jak Ty trafiłeś na stare, po przecenie to wtedy zdecydowanie warto kupić. Film polecam i nie będziesz żałować. Chyba, że to nie Twoje klimaty, odsyłam do opisu napisanego przez przemgal-a ;)
bambig
 
Posty: 30
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 19:50

Re: Wysokie Obcasy Extra - film DVD Artysta!

Postprzez Maniek » 25 lis 2012, o 21:34

Muszę się Wam przyznać, że nie widziałem w/w filmu. Lecz po przeczytaniu Waszych postów mogę stwierdzić, że film wart obejrzenia lecz czy tak będzie heh. Gdy go tylko zobaczę wstawię recenzje z mojego punktu widzenia.
Maniek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:07

Re: Wysokie Obcasy Extra - film DVD Artysta!

Postprzez szalonydog » 26 lis 2012, o 12:32

Stało się, kupiłem obejrzałem i? ŻAŁUJĘ! Film może i dobry, ale totalnie nie dla mnie i nie mój gust. Każdy jest inny. Ja nie polecam i stwierdzam jednoznacznie nuda, nuda, nuda
szalonydog
 
Posty: 32
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:49

Re: Wysokie Obcasy Extra - film DVD Artysta!

Postprzez Maniek » 26 lis 2012, o 18:34

A jeszcze wczoraj miałem ochotę go zobaczyć. Po przeczytaniu Twojego posta skusiłem się zobaczyć chociaż zwiastun tego filmu i powiem żadnej rewelacji.
Maniek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:07

Re: Wysokie Obcasy Extra - film DVD Artysta!

Postprzez darencjo » 27 lis 2012, o 14:55

szalonydog napisał(a):Stało się, kupiłem obejrzałem i? ŻAŁUJĘ! Film może i dobry, ale totalnie nie dla mnie i nie mój gust. Każdy jest inny. Ja nie polecam i stwierdzam jednoznacznie nuda, nuda, nuda


A ja nie kupiłem na szczęście, chociaż też się zastanawiałem nad zakupem, kaskę wydam na jakiś inny film o ile trafi się coś fajnego. Może ktoś coś poleci tak przy okazji, bo jakoś tak nie często bywam w kioskach czy tam jakichś sklepach z gazetami, a czasami bym się właśnie przeszedł jakiś filmik zakupić.
darencjo
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 16:33

Re: Wysokie Obcasy Extra - film DVD Artysta!

Postprzez Krzysio » 28 lis 2012, o 01:36

Bardzo dobry film, ciekawy i oryginalny. Oglądałem dwa razy w kinie, film bardzo ciekawie zrealizowany, role wykreowane naprawdę dobrze. Fajnie że ktoś w tych czasach się porwał na coś takiego.
Krzysio
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:42

Re: Wysokie Obcasy Extra - film DVD Artysta!

Postprzez grzesio » 28 mar 2013, o 20:22

Namiętny i burzliwy romans to główna tematyka. Do tego świetnie obsadzona aktorami, którzy bardzo fajne grają. Polecam gorąco.
grzesio
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 10:22

Re: Wysokie Obcasy Extra - film DVD Artysta!

Postprzez vpeersz » 10 kwi 2013, o 20:28

Oglądałem i ze swojej strony odradzam. Wiadomo są gusta i guściki ale film pod żadnym względem mnie nie zainteresował ani nie wzbudził jakichkolwiek emocji. Jeżeli ktoś chce obejrzeć niech nie nastawia się na nic szałowego.
vpeersz
 
Posty: 20
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 14:26

Następna strona

Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron