Prometeusz DVD z Newsweek!

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

Prometeusz DVD z Newsweek!

Postprzez bambig » 26 lis 2012, o 21:09

Od 26 listopada dostępny jest najnowszy, 48 numer tygodnika NEWSWEEK, z tematem na okładce "Czas patriotów. Brunon K. i inni". Wraz z tygodnikiem otrzymasz najnowszy film Ridleya Scotta "Prometeusz", wydany w Polsce po raz pierwszy na płycie DVD.
bambig
 
Posty: 30
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 19:50

Re: Prometeusz DVD z Newsweek!

Postprzez przemgal » 26 lis 2012, o 21:33

Opis:

Mamy rok 2089, zespół archeologów pod kierownictwem Elizabeth Shaw (Noomi Rapace) odkrywa tajemnicze piktogramy, które są według nich dziełem starożytnej cywilizacji. By dowiedzieć się więcej o autorach znaków, wyruszają supernowoczesnym statkiem kosmicznym o nazwie "Prometeusz" do odległego zakątka naszego wszechświata. Otóż całą wyprawę finansuje korporacja Weyland Industries, którą na statku reprezentuje bezwzględna Meredith Vickers (Charlize Theron). Naukowcy wierzą, że uda im się nawiązać pokojowe kontakty z Obcymi, ale okazuję się, że twórcy znaków są bardzo niebezpieczni. Shaw i jej towarzysze będą musieli stoczyć walkę o własne życie i przyszłość całej ludzkiej rasy.

czy warto obejrzeć film, który wchodził na ekran kin w 2012r i teraz jest już w gazecie? Moim zdaniem dno! Pan Scott się nie popisał!
przemgal
 
Posty: 38
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 10:14

Re: Prometeusz DVD z Newsweek!

Postprzez raszbu » 27 lis 2012, o 16:18

Widziałem ten film i muszę napisać, że nie było w nim żadnej sceny, która zapadłaby mi chociaż trochę w pamięci. Film ogólnie nudny, nic mnie nie zaskoczyło, a właśnie zaskakiwania widza oczekiwałem od filmu nakręconego przez Ridley'a Scott'a.

Nie dałbym 30zł aby kupić gazetę z tym filmem.
raszbu
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 12:01

Re: Prometeusz DVD z Newsweek!

Postprzez Admin » 27 lis 2012, o 16:43

Z ciekawostek: w Newsweeku ukaże się cała seria z Obcym: www.dodatkidogazet.pl/film/1000,obcy-8-pasazer-nostromo (przy okazji: 1000. dodatek na tej stronie!)
Admin
Administrator
 
Posty: 62
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 20:46

Re: Prometeusz DVD z Newsweek!

Postprzez Maniek » 28 lis 2012, o 01:22

Byłem na tym filmie w kinie muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobał. Film jest przeznaczony dla osób, którzy po prostu lubują w takich gatunkach filmowych.
Naprawdę świetny film. Polecam !
Maniek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:07

Re: Prometeusz DVD z Newsweek!

Postprzez Krzysio » 28 lis 2012, o 01:32

Ja filmu jeszcze nie widziałem i nie wiem czy w ogóle się skuszę na niego. Oglądałem zwiastun filmu jeszcze przed premierą i nie zachwycił mnie jakoś. Jak dla mnie to nudny i bez sensu :)
Krzysio
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:42

Re: Prometeusz DVD z Newsweek!

Postprzez mario » 28 lis 2012, o 21:55

Mi także się film podobał choć oglądałem już lepsze, na przykład Obcego, który za niedługo będzie do kupienia razem z Newsweekiem. Ja akurat jestem fanem tego rodzaju filmów dlatego mogę wystawić Prometeuszowi notę 8/10. :)
mario
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 16:41

Re: Prometeusz DVD z Newsweek!

Postprzez Krzysio » 28 lis 2012, o 22:58

Każdy ma swoje upodobania i dlatego jest taki ogromny wybór gatunków. Dla jednych dany film jest świetny nie powtarzalny, a dla drugiego nuda.
Lecz wydaje mi się, że jest jeden film, który każdemu się podoba mowa o Kevin sam w domu heh
Krzysio
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:42

Re: Prometeusz DVD z Newsweek!

Postprzez gazetomaniac » 5 sty 2013, o 21:24

Zdejmowanie kasków to wpadka w tym filmie ale ogólnie był fajny, lubię te gatunki filmów.
Film był z 2012 roku więc troszkę nowoczesności jest, ładne wykonanie, muzyka.
gazetomaniac
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 01:37

Re: Prometeusz DVD z Newsweek!

Postprzez Radek » 4 maja 2013, o 23:00

Film nawet fajny byłem na tym w kinie, a tak po za tym to masz rację "Krzysio" z tym Kevinem.
Radek
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 18:12

Następna strona

Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron