Strona 1 z 3

Listy do M.

PostNapisane: 28 lis 2012, o 15:59
przez przemgal
W aktualnym numerze Vivy wiemy co jest, bo poruszyliśmy inny wątek, a w kolejnym wydaniu ponownie film "Listy do M." (wydanie z książką w twardej oprawie). Co powiedziecie na nasz polski film?

Re: Listy do M.- zapowiedź

PostNapisane: 28 lis 2012, o 16:15
przez bambig
byłem na tym w kinie i powiem, że nie byłem pozytywnie nastawiony przed obejrzeniem, ponieważ ostatnio coś polskie produkcje podupadły i robią wszystko na jedno kopyto. Ogólnie film mnie zaskoczył i szczerze mogę go polecić innym. Jest OK ;) może sugeruje się Karolakiem, ponieważ bardzo go lubię.

Re: Listy do M.- zapowiedź

PostNapisane: 28 lis 2012, o 17:08
przez szalonydog
Polskie KINO hmmmm co tu można napisać. Jak dla mnie film ujdzie jednak stać naszą kinomatografię na coś lepszego. Taki pospolity świąteczny kit, który pewnie będzie leciał co święta. Ja jednak nie polecam i oceniam ten film negatywnie.

Re: Listy do M.- zapowiedź

PostNapisane: 28 lis 2012, o 22:26
przez Admin
Moim zdaniem to jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat. Ciepły, zabawny, niegłupi. Widać inspirację Love Actually, ale to tylko na plus.

Re: Listy do M.- zapowiedź

PostNapisane: 28 lis 2012, o 23:01
przez Krzysio
Ojjj widziałem ten film jakiś czas temu. Powiem tak po pierwsze jak już ktoś wyżej napisał Polski film do tego mogę dodać nuda nuda nuda. Nie wiadomo o co w nim chodzi. Jak dla mnie szkoda czasu na niego ...

Re: Listy do M.- zapowiedź

PostNapisane: 29 lis 2012, o 13:22
przez przemgal
ja też tak myślę, że jest to jeden z najlepszych polskich filmów z ostatnich lat. Nie ma w nim ciągle tego samego miłosnego wątku ;) Gazetkę z filmem już mam zaklepaną w kiosku ;)

Re: Listy do M.- zapowiedź

PostNapisane: 1 gru 2012, o 14:34
przez Maniek
Filmu nie widziałem lecz chciałbym zobaczyć możecie mi ktoś powiedzieć kiedy ten film wychodzi. Chyba, że już jest za późno i przeoczyłem to więc mówi się trudno. Jak mi wiadomo to w/w film jest z 2011 roku więc trochę późno, inne filmy dużo wcześniej wychodzą w gazetach heh

Re: Listy do M.- zapowiedź

PostNapisane: 4 gru 2012, o 01:20
przez milosz998
Krzysio napisał(a):Ojjj widziałem ten film jakiś czas temu. Powiem tak po pierwsze jak już ktoś wyżej napisał Polski film do tego mogę dodać nuda nuda nuda. Nie wiadomo o co w nim chodzi. Jak dla mnie szkoda czasu na niego ...


Listy do M nuda? Nie wiesz o co w nim chodzi? Jak można nie wiedzieć o co chodzi w tym filmie? Jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lat (ostatnio wychodzi ich bardzo dużo i wiele z nich jest naprawdę świetnych). Nie wiem ile będzie kosztował? 20 zł? Jest wart na pewno swojej ceny, to mogę zagwarantować.

Re: Listy do M.- zapowiedź

PostNapisane: 4 gru 2012, o 11:00
przez Admin
Stawiam na 29,99 zł :)

Re: Listy do M.- zapowiedź

PostNapisane: 4 gru 2012, o 21:33
przez darencjo
Też stawiam tak jak admin. Big Love było za 29,99 więc to pewno też. W Big Love się już zaopatrzyłem, w Listy Do M też mam zamiar w miarę możliwości, tylko trzeba się zabrać i przejść po kioskach oraz innych sklepach z gazetami i kupić film, bo jest tego wart, a lubię takie promocje.