Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Postprzez przemgal » 29 lis 2012, o 13:29

Wspierany przez odważną drużynę przyjaciół i sprzymierzeńców, Frodo wyrusza na niebezpieczną wyprawę, której celem jest zniszczenie legendarnego Pierścienia Władzy. Jego tropem podążają słudzy Władcy Ciemności - okrutnego Saurona, twórcy Pierścienia. Jeśli Sauron odzyska Pierścień, Śródziemie zostanie skazane na zagładę. Epicka opowieść o walce dobra ze złem, przyjaźni i poświeceniu, która przeniesie Cię poza granice wyobraźni.

Filmy mają się ukazać w Gazecie Wyborczej ;)
przemgal
 
Posty: 38
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 10:14

Re: Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Postprzez Admin » 29 lis 2012, o 13:35

Admin
Administrator
 
Posty: 62
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 20:46

Re: Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Postprzez bambig » 29 lis 2012, o 13:36

Jezuuuu same dobre filmy będą w grudniu w tych gazetach! Skąd tu brać kasę, ale chyba Frodo nie będę w stanie sobie odpuścić. Uwielbiam tą trylogię!!!! Bylem nawet w kinie na Hobbitach ;) POLECAM
bambig
 
Posty: 30
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 19:50

Re: Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Postprzez przemgal » 29 lis 2012, o 13:39

Wersja kinowa? Admin ja szczerze nie orientuje się w tym, ale napisz jaka jest różnica pomiędzy wersją kinową, a np. inną? Jakie mamy jeszcze inne wersje? Jest np. telewizyjna?
przemgal
 
Posty: 38
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 10:14

Re: Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Postprzez Admin » 29 lis 2012, o 15:58

Wersja kinowa, to ta, która była... w kinach :)

Poza tym istnieje jeszcze wersja rozszerzona, która zawiera sporo nowego materiału: od 20 do 50 dodatkowych minut. Film jest pełniejszy. Dla zmyłki, te filmy też czasem są wyświetlane w kinie, niedawno były 2 nocne maratony, na których można było obejrzeć 3 filmy w tej wersji jeden po drugim.

Różnice w dwóch pierwszych częściach są dość dobrze opisane tutaj:
www.film.org.pl/dir_cut/lotr_fotr.html
www.film.org.pl/dir_cut/lotr_ttt.html
Admin
Administrator
 
Posty: 62
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 20:46

Re: Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Postprzez przemgal » 29 lis 2012, o 16:17

Po zapoznaniu się z tymi linkami co mi podesłałeś teraz jestem już świadomy i wiem o co chodzi ;) Szczerze nie widziałem wersji rozszerzonej i z chęcią bym taką zobaczył. Czy muszę czekać na puszczenie tego w kinie (maraton) czy jest gdzieś osiągalne w sieci?
przemgal
 
Posty: 38
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 10:14

Re: Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Postprzez szalonydog » 29 lis 2012, o 16:22

Oj przemgal Ty "m***ku" gdzie Ty żyjesz hehe. Pewnie nie raz widziałeś takie wersje, no może nie trylogia Tolkiena, ale jakieś inne produkcje. Chyba każda produkcja posiada przynajmniej dwie wersje ;>
szalonydog
 
Posty: 32
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:49

Re: Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Postprzez przemgal » 29 lis 2012, o 16:36

Ja Cię szalonydog'u uduszę! Chociaż przy głębszym zastanowieniu i przeanalizowaniu sprawy to wiesz, że chyba masz rację. Widziałem już takie filmy i się zastanawiałem dlaczego czasami są sceny, których ja nie pamiętam... Taaaaak teraz wszystko jasne ;)
przemgal
 
Posty: 38
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 10:14

Re: Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Postprzez Major » 29 lis 2012, o 22:21

Jak ktoś chce zobaczyć wersję rozszerzoną Władcy Pierścieni to proszę oto link:
...

Wersja rozszerzona trwa 228 minut.
Wersja kinowa 218 minut.
W tym wypadku różnicy jest niewielka, ale czasem można zobaczyć dodatkowo nawet 30 minut filmu więcej.

Nie wklejamy takich linków! Admin
Major
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 08:42

Re: Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Postprzez przemgal » 30 lis 2012, o 14:25

Co to jest 10 min. Tak naprawdę jeśli ktoś nie jest wielkim fanem danego filmu to nawet tego nie zauważy jaka to jest wersja filmu. Tylko z natury też wiemy, że jak jest rozszerzona wersja np. o 30 min. i robi się z tego film 3 godz. to już chyba jednak zbyt długo się ogląda.
przemgal
 
Posty: 38
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 10:14

Następna strona

Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron