Dziedzictwo Bourne'a w Flesz Gwiazdy i Styl

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

Dziedzictwo Bourne'a w Flesz Gwiazdy i Styl

Postprzez mario » 4 gru 2012, o 23:49

Od 3 grudnia w gazecie Flesz Gwiazdy i Styl można za 30 zł kupić film z tego roku czyli "Dziedzictwo Bourne'a". Miałem okazje zmarnować dzisiaj trochę czasu przy tym filmie. Film jest mało ciekawy i mało jasny. W dodatku jest w nim to czego nienawidzę w filmach czyli jest mało realistyczny.

Aaron Cross został poddany modyfikacjom genetycznym w tajnym laboratorium CIA. Kiedy jemu podobni agenci są eliminowani będzie musiał użyć wszystkich zdolności, by przeżyć.
mario
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 16:41

Re: Dziedzictwo Bourne'a w Flesz Gwiazdy i Styl

Postprzez darencjo » 5 gru 2012, o 02:01

A oglądałeś poprzednie części? Mi trylogia podobała się bardzo, jak dowiedziałem się że powstanie kolejna część to bardzo chciałem zobaczyć. Nie wiem dlaczego, ale zapomniałem sobie o tym filmie, chyba z braku czasu. Postaram się go sobie załatwić, ale czy kupię za 30 złotych to nie wiem.
darencjo
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 16:33

Re: Dziedzictwo Bourne'a w Flesz Gwiazdy i Styl

Postprzez milosz998 » 11 gru 2012, o 12:47

Jak można powiedzieć że zmarnowało się czas przy tym filmie?! Trylogia była swietna, jak dowiedziałem się że wychodzi kolejna część to nie mogłem się doczekać premiery. Byłem w kinie i bardzo mi się podobał film, fakt, był nieco słabszy od poprzednich części, ale i tak bardzo dobrze mi się go oglądało.
milosz998
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 00:01

Re: Dziedzictwo Bourne'a w Flesz Gwiazdy i Styl

Postprzez WENA » 12 gru 2012, o 20:00

Aaa tam, taki sobie ten film był. Trylogia faktycznie była świetna, ale tu zamuła jak nigdy. Na dwa razy go ogladałem (możę dlatego że byłem zmęczony i zaspany wcześniej), ale jednak, nie wciągnął mnie bardzo.
WENA
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 12:54

Re: Dziedzictwo Bourne'a w Flesz Gwiazdy i Styl

Postprzez rosnijwsile » 14 gru 2012, o 00:13

WENA napisał(a):Aaa tam, taki sobie ten film był. Trylogia faktycznie była świetna, ale tu zamuła jak nigdy. Na dwa razy go ogladałem (możę dlatego że byłem zmęczony i zaspany wcześniej), ale jednak, nie wciągnął mnie bardzo.


Co racja to racja, kupiłem go nawet i pierwszy raz obejrzałem własnie na DVD. Myślałem że obejrzę i będę rozmyślał o tym filmie, a tu taki klopsik. Umęczyłem bo umęczyłem, ale nic szczególnego. Zniszczyli mi opinie o Bourne'ie.
rosnijwsile
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 20:38

Re: Dziedzictwo Bourne'a w Flesz Gwiazdy i Styl

Postprzez Kibic » 14 gru 2012, o 14:11

Prawdziwy Bourne ma twarz Richarda Chamberlaina! :)
Kibic
 
Posty: 37
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:19

Re: Dziedzictwo Bourne'a w Flesz Gwiazdy i Styl

Postprzez natusiek9319 » 19 gru 2012, o 11:20

Czemu cena taka duża?
natusiek9319
 
Posty: 32
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 17:39

Re: Dziedzictwo Bourne'a w Flesz Gwiazdy i Styl

Postprzez niesmiertelny13 » 23 gru 2012, o 12:06

Czy poprzednie części ukazywały się w sprzedaży?
niesmiertelny13
 
Posty: 27
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 16:25


Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron