CD-Action

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

CD-Action

Postprzez mario » 4 gru 2012, o 23:57

Od 20 listopada w sprzedaży dostępny jest nowy numer CD-Action wraz z grą Painkiller Hell & Damnation. Ciekawe jest w tej grze to, że światową premierą miała przed premierą w Polsce choć wyprodukowana jest przez firmę z Gliwic czyli The Farm 51.

Interesuje mnie wasza opinia o tej grze. Czy warto ją kupić? Jak długo zajmuje jej przejście w całości?
mario
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 16:41

Re: Painkiller Hell & Damnation w CD-Action

Postprzez darencjo » 5 gru 2012, o 01:53

mario napisał(a):Od 20 listopada w sprzedaży dostępny jest nowy numer CD-Action wraz z grą Painkiller Hell & Damnation. Ciekawe jest w tej grze to, że światową premierą miała przed premierą w Polsce choć wyprodukowana jest przez firmę z Gliwic czyli The Farm 51.

Interesuje mnie wasza opinia o tej grze. Czy warto ją kupić? Jak długo zajmuje jej przejście w całości?


Miałem napisać o tym, ale dla mnie to słaba okazja. Painkiller Hell & Damnation to odświeżenie o ile się nie mylę 1 części Painkillera. Miesiąc temu za to w CD-Action była świetna okazja do kupienia Gothica IV ! Szkoda że nie zdążyłem kupić, ale już zamówiłem sobie na allegro.
darencjo
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 16:33

Re: Painkiller Hell & Damnation w CD-Action

Postprzez milosz998 » 5 gru 2012, o 12:32

darencjo napisał(a):
mario napisał(a):Od 20 listopada w sprzedaży dostępny jest nowy numer CD-Action wraz z grą Painkiller Hell & Damnation. Ciekawe jest w tej grze to, że światową premierą miała przed premierą w Polsce choć wyprodukowana jest przez firmę z Gliwic czyli The Farm 51.

Interesuje mnie wasza opinia o tej grze. Czy warto ją kupić? Jak długo zajmuje jej przejście w całości?


Miałem napisać o tym, ale dla mnie to słaba okazja. Painkiller Hell & Damnation to odświeżenie o ile się nie mylę 1 części Painkillera. Miesiąc temu za to w CD-Action była świetna okazja do kupienia Gothica IV ! Szkoda że nie zdążyłem kupić, ale już zamówiłem sobie na allegro.


Dokładnie. Jak dla mnie gazetka z ostatniego miesiąca miała większą wartość niż ta z Painkillerem. Zdziwiłem się jak zobaczyłem Arcanie w Cd-Action, oczywiście zaraz jak tylko się otrząsnąłem z szoku, zaopatrzyłem się w gazetę (bardzo ciekawą) z grą.
milosz998
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 00:01

Re: Painkiller Hell & Damnation w CD-Action

Postprzez darencjo » 7 gru 2012, o 01:25

milosz998 napisał(a):
darencjo napisał(a):
mario napisał(a):Od 20 listopada w sprzedaży dostępny jest nowy numer CD-Action wraz z grą Painkiller Hell & Damnation. Ciekawe jest w tej grze to, że światową premierą miała przed premierą w Polsce choć wyprodukowana jest przez firmę z Gliwic czyli The Farm 51.

Interesuje mnie wasza opinia o tej grze. Czy warto ją kupić? Jak długo zajmuje jej przejście w całości?


Miałem napisać o tym, ale dla mnie to słaba okazja. Painkiller Hell & Damnation to odświeżenie o ile się nie mylę 1 części Painkillera. Miesiąc temu za to w CD-Action była świetna okazja do kupienia Gothica IV ! Szkoda że nie zdążyłem kupić, ale już zamówiłem sobie na allegro.


Dokładnie. Jak dla mnie gazetka z ostatniego miesiąca miała większą wartość niż ta z Painkillerem. Zdziwiłem się jak zobaczyłem Arcanie w Cd-Action, oczywiście zaraz jak tylko się otrząsnąłem z szoku, zaopatrzyłem się w gazetę (bardzo ciekawą) z grą.


No właśnie. A ja kupiłem samą grę, a gazetka jest też fajna. Chętnie bym poczytał, jak coś to odkupię ją od Ciebie za jakąś rozsądną cenę. W tym miesiącu zaopatrzyłem się w CD-Action wyłącznie ze względu na gazetę, bo jak już mówiłem gry średniawe, mocno średniawie.
darencjo
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 16:33

Re: Painkiller Hell & Damnation w CD-Action

Postprzez rosnijwsile » 14 gru 2012, o 00:03

Co wy mówicie ! Premiera Painkillera, dobra gra, a co najlepsze nasza! Dlaczego ja wcześniej o tym nie wiedziałem? Dobry pomysł z tą stroną, przynajmniej jutro pójdę i kupię Cd-A, a ktoś wie już co będzie za miesiąc, bo widzę miesiąc temu Arcania, teraz Painkiller, wow :)
rosnijwsile
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 20:38

Re: Painkiller Hell & Damnation w CD-Action

Postprzez Seba » 26 kwi 2013, o 22:56

Painkiller to jedna z moich ulubionych gier, oczywiście zakupiłem tę gazetę z grą.
Seba
 
Posty: 110
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 19:20

Re: Painkiller Hell & Damnation w CD-Action

Postprzez Marek » 27 kwi 2013, o 21:20

Pamiętam jak zarywałem nocki właśnie przy tych grach to były czasy.
Marek
 
Posty: 110
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 16:14

Re: Painkiller Hell & Damnation w CD-Action

Postprzez Wojtek19 » 28 kwi 2013, o 21:14

Grałem w sumie nie dawno w tą grę i muszę przyznać, że całkiem fajna.
Wojtek19
 
Posty: 110
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 12:27

Re: Painkiller Hell & Damnation w CD-Action

Postprzez Radek » 29 kwi 2013, o 21:44

To jest to ta gra po prostu wymiata nie wiem dlaczego niektórzy ludzie jej nie lubią.
Radek
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 18:12

Re: Painkiller Hell & Damnation w CD-Action

Postprzez Stef » 30 kwi 2013, o 22:35

Ogólnie to nie gram za bardzo w gry, ale muszę przyznać, że Painkiller to klasyk.
Stef
 
Posty: 110
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 15:18


Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron