CD-Action

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

Re: CD-Action

Postprzez Marek » 3 sie 2013, o 22:16

Wie ktoś może coś na temat jakiś fajnych nowych wydań ?
Marek
 
Posty: 110
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 16:14

Re: CD-Action

Postprzez Cathaoir » 3 sie 2013, o 23:24

Przyznam szczerze, że w nowym wydaniu zbyt wiele ciekawego nie ma - ogólnie przez wakacje wychodzi zdecydowanie mniej ciekawych tytułów. Ma się to podobno zmienić pod koniec wakacji, a więc też wtedy doczekamy się w końcu porządnych recenzji (:
Cathaoir
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 10:33

Re: CD-Action

Postprzez Theme » 6 sie 2013, o 22:12

Myślę, że najnowszy numer naprawdę warto kupić. Głównie ze względu na recenzje, jak najbardziej interesujące. Szczerze mówiąc nie chciałbym nikomu spoilerować, ale jeśli wiecie co wychodzi tuż po wakacjach to pewnie domyślacie się, co jest głównym tematem ;D Grasz? Lubisz to? Kupuj koniecznie!
Theme
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 16:22

Re: CD-Action

Postprzez Magdalena » 8 wrz 2013, o 12:43

Ten numer CD-Action musiałam wręcz kupić. Dlaczego? Cóż, odpowiedź jest prosta - Might & Magic: Clash of Heroes. Byłam bardzo ciekawa tej produkcji, w sumie miałam ją pobierać ale jakoś ciągle to odkładałam na inny termin. Wydanym pieniędzy z pewnością nie pożałowałam, równie świetne gry jak i artykuły :)
Magdalena
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 23:10

Poprzednia strona

Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron