Scooby-Doo

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

Scooby-Doo

Postprzez Admin » 11 lip 2013, o 12:10

Od lutego ukazuje się dwumiesięcznik z filmami fabularnymi ze Scooby-Doo. Muszę przyznać, że podoba się dzieciom, ale mnie również. Cena też przyzwoita.
Admin
Administrator
 
Posty: 62
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 20:46

Re: Scooby-Doo

Postprzez Seba » 11 lip 2013, o 21:33

Muszę się z tobą zgodzić bajka jest wręcz idealna dla dzieci także naprawdę polecam.
Seba
 
Posty: 110
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 19:20

Re: Scooby-Doo

Postprzez Cathaoir » 12 lip 2013, o 19:44

Ja również muszę się zgodzić co do opinii - dobra nie tylko dla dzieci, ale i dla nieco starszych. Mi osobiście bardzo przypomina czasy dzieciństwa, gdy to oglądało się czwórkę przyjaciół i Scoobiego. Masa zagadek, spisków i pozornie trudnych do rozwiązania problemów w połączeniu z prostą kreską, idealną obsadą, fabułą i oczywiście humorem. Same plusy :)
Osobiście polecam, dla siebie jak i dla dzieci, by zarazić ich sympatią do tej serii.
Cathaoir
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 10:33

Re: Scooby-Doo

Postprzez Marek » 12 lip 2013, o 23:27

Muszę się zgodzić z moja przedmówczynią. Sam pamiętam jak ta bajka dopiero co weszła i dość szybko stała się bardzo popularna. Za każdym razem gdy bajka się kończyła to chciałem więcej. Czasami żałuję, że te lata już nie powrócą, lata mojego dzieciństwa.
Marek
 
Posty: 110
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 16:14

Re: Scooby-Doo

Postprzez Theme » 13 lip 2013, o 20:52

Dosyć, że stała się w krótkim czasie bardzo popularna to jeszcze doczekała się naprawdę sporej liczby odcinków, potem serii aż nawet ekranizacji. I to bardzo cieszy, szczególnie takiego maniaka jak ja (:
Szczerze mówiąc nie rzucił mi się w oczy dwumiesięcznik, ale przy kolejnej wizycie w sklepie na pewno spojrzę nieco dokładniej na półkę z prasą.
Theme
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 16:22

Re: Scooby-Doo

Postprzez Radek » 14 lip 2013, o 22:07

Bajka z mojego dzieciństwa, którą oglądają teraz moje dzieci. Wydaje mi się, że jest to jedna z najlepszych bajek jaka kiedykolwiek powstała, a w dodatku nie zawiera praktycznie przemocy. Mam nadzieję, że będzie powstawać coraz to więcej takich bajek.
Radek
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 18:12

Re: Scooby-Doo

Postprzez Wojtek19 » 4 sie 2013, o 20:34

W sumie to można powiedzieć, że wychowałem się na tej bajce. Co prawda mam już swoje lata, ale nadal lubię ją oglądać.
Wojtek19
 
Posty: 110
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 12:27

Re: Scooby-Doo

Postprzez Magdalena » 20 sie 2013, o 20:03

Cena naprawdę przystępna, co mnie nawet zdziwiło. Nieraz za takie klasyki trzeba było słono płacić, a przynajmniej o kilkanaście złotych więcej niż za inne nowoczesne "śmieci". Jestem prawdziwą fanką przygód Scoobiego, miło wspominam czasy gdy ta bajka potrafiła mnie przez dobrą chwilę utrzymać przed telewizorem. Naprawdę warto kupić (:
Magdalena
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 23:10


Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron