Dodatek do Gościa Niedzielnego

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

Dodatek do Gościa Niedzielnego

Postprzez Netfoy » 26 lip 2013, o 20:52

Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, że warto zaopatrzyć się w ową książeczkę "Pierwszej Pomocy".

Obrazek

Polecam kupić i przeczytać. Nie trzeba iść do kościoła, wystarczy kupić w kiosku. Cena gazety z dodatkiem to 4,50 zł, chyba nie tak dużo, a pomóc może.

Gazeta jest w sprzedaży do 31 lipca.
Netfoy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 lip 2013, o 16:22

Re: Dodatek do Gościa Niedzielnego

Postprzez Theme » 26 lip 2013, o 22:44

Kilka lat temu lubiłem kupić Gościa i dowiedzieć się nieco o świecie. Artykuły bardzo ciekawe, często z różnych misji czy akcji prowadzonych na większą skalę. Jeśli tylko będę w stanie to postaram się zaopatrzyć, może niekoniecznie ze względu na dodatek, ale dla przypomnienia sobie nieco starszych czasów.
Theme
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 16:22

Re: Dodatek do Gościa Niedzielnego

Postprzez Radek » 26 lip 2013, o 23:06

Również słyszałem, że opisywane tam rzeczy są bardzo interesujące. Dzięki wielkie za informacje na temat tego dodatku.
Radek
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 18:12

Re: Dodatek do Gościa Niedzielnego

Postprzez Cathaoir » 27 lip 2013, o 14:43

Ja również przymierzam się do zakupienia dodatku wraz z Gościem. Myślę, że może się przydać, a przy okazji ja będę mogła komuś pomóc. Gościa Niedzielnego nie raz kupowałam młodszemu rodzeństwu, może sama zacznę na bieżąco zbierać numery (:
Cathaoir
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 10:33

Re: Dodatek do Gościa Niedzielnego

Postprzez Stef » 27 lip 2013, o 22:00

Co prawda historia to jest jakieś moje ogromne zainteresowanie, ale czasami lubię sobie poczytać o niej. Dzięki za informacje na temat tego dodatku.
Stef
 
Posty: 110
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 15:18

Re: Dodatek do Gościa Niedzielnego

Postprzez Seba » 28 lip 2013, o 21:47

Jeśli chodzi o ten dodatek to polecam go w 100 procentach, dlatego że jest on naprawdę bardzo ciekawy. I jeśli nie interesujesz się historią to i tak czytając go nie będziesz się nudził.
Seba
 
Posty: 110
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 19:20

Re: Dodatek do Gościa Niedzielnego

Postprzez Magdalena » 21 sie 2013, o 17:15

Nie kupiłam, ale u znajomej z czystej ciekawości otworzyłam właśnie ten numer. Zajrzałam z lekkim sceptycyzmem, jednak nie jestem osobą wierzącą i nieco obawiałam się artykułów. A tutaj niespodzianka - czyta się bardzo fajnie i tematy są naprawdę różnorodne. Jeśli ktoś będzie miał okazję to warto wziąć w ręce to czasopismo i dowiedzieć się troszkę o świecie. W innych gazetach trudno o podobne artykuły.
Magdalena
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 23:10


Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron