Focus: Pojedynki Największych Strategów II Wojny Światowej!

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

Focus: Pojedynki Największych Strategów II Wojny Światowej!

Postprzez Netfoy » 26 lip 2013, o 20:57

Czytałem, bardzo sporo informacji w tym numerze, wiele ilustracji. W sprzedaży do 1 września, cena 10 zł.

Obrazek

Każdy kto interesuje się choć odrobinę Historią powinien mieć to wydanie tego dwumiesięcznika! Sporo opisanych walk, można wczuć się w temat II wojny światowej.
Netfoy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 lip 2013, o 16:22

Re: Focus: Pojedynki Największych Strategów II Wojny Światow

Postprzez Theme » 26 lip 2013, o 22:42

Niestety nie dopatrzyłem się ile stron, ale dopatrzyłem się tytułu - Focus. Coś, co muszę mieć. Historia to jest coś co kocham, a artykuły w tej gazecie są naprawdę dobrej "jakości". Dopięte na ostatni guzik, a jednak pozostawiają delikatny niedosyt by sięgnąć po więcej. Mam nadzieję, że nie zapomnę we wrześniu o tej perełce (:
Theme
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 16:22

Re: Focus: Pojedynki Największych Strategów II Wojny Światow

Postprzez Cathaoir » 26 lip 2013, o 22:46

Muszę zgodzić się z Theme, ja również uwielbiam artykuły w Focusie. Zaś z historią u mnie różnie, jednak jestem prawie pewna, że te w magazynie podobają wyzwaniu i dadzą radę mnie zaciekawić. Temat trafiony w dziesiątkę, z pewnością taki ogrom wiedzy uświadomi niejednego z nas.
Cathaoir
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 10:33

Re: Focus: Pojedynki Największych Strategów II Wojny Światow

Postprzez Radek » 26 lip 2013, o 23:05

Dzięki wielki za informacje słyszałem, że bardzo ciekawe a w dodatku kosztuje tylko 10 PLN.
Radek
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 18:12

Re: Focus: Pojedynki Największych Strategów II Wojny Światow

Postprzez Marek » 29 lip 2013, o 22:20

Coś dla mnie interesuję się trochę II Wojną Światową. Mam nadzieję że uda mi się gdzieś jeszcze znaleźć i kupić.
Marek
 
Posty: 110
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 16:14

Re: Focus: Pojedynki Największych Strategów II Wojny Światow

Postprzez Wojtek19 » 30 lip 2013, o 21:56

Co prawda nie interesuję się II Wojną Światowa, ale z ciekawość zakupiłem ten dodatek i muszę powiedzieć, że naprawdę zrobił na mnie wrażenie.
Wojtek19
 
Posty: 110
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 12:27

Re: Focus: Pojedynki Największych Strategów II Wojny Światow

Postprzez Stef » 1 sie 2013, o 21:55

Jakoś nie za bardzo interesuje się historia, ale muszę przyznać, że to wydanie na prawdę mnie zainteresowało.
Stef
 
Posty: 110
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 15:18

Re: Focus: Pojedynki Największych Strategów II Wojny Światow

Postprzez Seba » 2 sie 2013, o 21:22

Bardzo ciekawe opisane strategie II Wojny Światowej. Polecam każdemu kto chociaż odrobinę interesuje się historią.
Seba
 
Posty: 110
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 19:20

Re: Focus: Pojedynki Największych Strategów II Wojny Światow

Postprzez Magdalena » 20 sie 2013, o 19:39

Czytałam i jestem naprawdę... zadowolona? Oj, chyba złe słowo. Jednak wciągnęło mnie na kilka dobrych godzin. Przy kawie, przy pracy - zawsze znalazła się chwilka by zerknąć na kolejny artykuł. A było ich naprawdę wiele. Ale każdy ma swoje zdanie, ja osobiście bardzo lubię historię i czekam na więcej.
Magdalena
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 23:10


Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron