Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

Re: Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Postprzez Stef » 10 maja 2013, o 23:20

Jestem wielkim fanem Władcy pierścieni i mogę w 100% potwierdzić to że taki koszt na ten dodatek nie jest w cale aż taki duży.
Stef
 
Posty: 110
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 15:18

Re: Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Postprzez Seba » 11 maja 2013, o 22:24

Jak dla mnie to ten film jest klasykiem. Szczerze to nigdy się nie nudziłem na tych filmach, a oglądałem je po kilka razy.
Seba
 
Posty: 110
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 19:20

Re: Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Postprzez Theme » 22 lip 2013, o 13:50

Czy orientuje się ktoś czy w najbliższym czasie coś jeszcze będzie wydane? Trylogię znam prawie na pamięć i wstyd nie mieć płyty na swej półce, a może akurat trafi się coś ładnie zapakowanego przy okazji.
Theme
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 16:22

Re: Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Postprzez Cathaoir » 24 lip 2013, o 21:53

Władca Pierścieni to zdecydowanie trylogią, którą trzeba, ale to naprawdę trzeba obejrzeć w swoim życiu. Ja zrobiłam to nie raz i z chęcią obejrzałabym jeszcze - nigdy mi mało chociaż i ja już dialogi znam na pamięć. Klasyka jeśli chodzi o kino, gorąco polecam i również czekam na wydanie DVD.
Cathaoir
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 10:33

Re: Filmowa Trylogia "Władca Pierścieni"- zapowiedź

Postprzez Netfoy » 26 lip 2013, o 21:08

Super film, oby było takich jak najwięcej. Czekam na kolejne filmy tej wytwórni, ostatni im również wyszedł, ale Władca Pierścieni o wiele lepszy.
Netfoy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 lip 2013, o 16:22

Poprzednia strona

Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron