Listy do M.

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

Re: Listy do M.- zapowiedź

Postprzez Seba » 6 maja 2013, o 22:10

Co prawda kobietom ten film się bardzo podoba, aczkolwiek mi też przypadł do gustu. Cyba jestem inny :D
Seba
 
Posty: 110
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 19:20

Re: Listy do M.- zapowiedź

Postprzez Theme » 23 lip 2013, o 13:48

Od początku byłem źle nastawiony co do tego filmu i nie bez powodu. Wyciągnięty przez moją kobietę do kina nudziłem się strasznie, ale to naprawdę jak nigdy. Nie do końca rozumiem czym kierowali się twórcy gry, ale niestety w ogóle to do mnie nie przemawia. Trochę smutne.
Theme
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 16:22

Re: Listy do M.- zapowiedź

Postprzez Cathaoir » 24 lip 2013, o 21:55

Film niby idealny dla kobiet ale mi nie podszedł, wzbraniałam się jak mogłam ale i ja zostałam zmuszona do obejrzenia. Takie to proste, tanie, bez większej fabuły. Nie lubię takich filmów, a może po prostu mam uraz do nowych, polskich produkcji. Osobiście nie polecam, ale może innym się spodoba? Pewnie tak.
Cathaoir
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 10:33

Re: Listy do M.- zapowiedź

Postprzez Netfoy » 26 lip 2013, o 21:03

W filmie jest sporo humoru, czyli to co Polacy lubią najbardziej, ale są też chwile smutne, dla mnie film jest dobry, ale nie najlepszy. Warto dodać, że Polacy coraz częściej produkują lepsze filmy, nie mówię o Kac Vegas... ;)
Netfoy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 lip 2013, o 16:22

Re: Listy do M.

Postprzez Marek » 3 sie 2013, o 22:15

Powiem tak ten film oglądało mi się najlepiej z moją dziewczyną.
Marek
 
Posty: 110
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 16:14

Re: Listy do M.

Postprzez Magdalena » 2 wrz 2013, o 21:00

Sama pamiętam jak nieco zostałam zmuszona do wyjścia, typowo wypad z pracy. Nie lubię polskich filmów, ale ten w sumie nie był najgorszy. Spodziewałam się czegoś gorszego, a tu miła niespodzianka - dało się wytrzymać.
Magdalena
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 23:10

Poprzednia strona

Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron