Smerfy. Poznajemy nowe zawody

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

Re: Smerfy. Poznajemy nowe zawody

Postprzez Theme » 13 lip 2013, o 12:22

Sam rozglądałem się za smerfami i niestety kioski nie oferują nam zbyt wiele. Ale za to w internecie (np. allegro) bez większego problemu można znaleźć interesujące nas bajki, z czego sam skorzystałem.
W dzisiejszych czasach warto się nieco namęczyć jeśli chodzi o szukanie. Bajka piękna, a zyskuje jeszcze więcej w porównaniu z tym, co oferuje nam telewizja.
Theme
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 16:22

Re: Smerfy. Poznajemy nowe zawody

Postprzez Wojtek19 » 13 lip 2013, o 18:39

Dzięki wielkie Theme za radę. Mam dzisiaj trochę wolnego to spróbuje poszukać.
Wojtek19
 
Posty: 110
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 12:27

Re: Smerfy. Poznajemy nowe zawody

Postprzez Cathaoir » 11 sie 2013, o 22:33

Ja w dzieciństwie nie bardzo przepadałam za smerfami, gumisiami i innymi tego typu. Ale z perspektywy czasu muszę przyznać, że to naprawdę świetne bajki. Również skorzystałam z pomysłu Theme i na allegro za śmieszne wręcz pieniądze kupiłam kilka płyt. Myślę, że dzieciakom naprawdę się spodoba (:
Cathaoir
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 10:33

Re: Smerfy. Poznajemy nowe zawody

Postprzez Magdalena » 2 wrz 2013, o 21:11

Smerfy - ukochana bajka z dzieciństwa :D Strasznie dobrze ją wspominam, jak żadną inną. Bardzo się cieszę, że jest nadal wydawana jako dodatek do różnych gazet. I jestem również zadowolona z ostatniej ekranizacji, nawiązującej do świata smerfów. Oby tak dalej!
Magdalena
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 23:10

Poprzednia strona

Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron