Dwie ostatnie części "Harry Potter" z "Gazetą Wyborczą"

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

Dwie ostatnie części "Harry Potter" z "Gazetą Wyborczą"

Postprzez przemgal » 28 lis 2012, o 15:54

12 grudnia, w środę "Harry Potter i Insygnia Śmierci, część 1"
13 grudnia, w czwartek "Harry Potter i Insygnia Śmierci, część 2"

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,95793,12913852,Har ... z2DWdKHDtu

Zdecydowanie polecam ;) ja nie kupię, bo mam już oryginały, a mogłem poczekać.
przemgal
 
Posty: 38
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 10:14

Re: Dwie ostatnie części "Harry Potter" z "Gazetą Wyborczą"

Postprzez bambig » 28 lis 2012, o 16:09

Kurcze mi też bardzo się podobały wszystkie części Harrego Pottera i zakupiłem je sobie wcześniej. Gdybym wiedział, że ten film ukaże się w jakieś gazecie to bym oczywiście poczekał, a tak to trudno. wtopa. Ps moim skromnym zdaniem książka i tak była lepsza ;P
bambig
 
Posty: 30
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 19:50

Re: Dwie ostatnie części "Harry Potter" z "Gazetą Wyborczą"

Postprzez szalonydog » 29 lis 2012, o 16:19

Nie mam innego wyjścia jak tylko kupić ten film hehe jestem pewnego rodzaju fanatykiem, bo przeczytałem też książki i mam różne gadżety, a nie wspomniałem o grach + teraz nowa gra interaktywna ;) a mam 18 lat hehe - dzieciak
szalonydog
 
Posty: 32
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:49

Re: Dwie ostatnie części "Harry Potter" z "Gazetą Wyborczą"

Postprzez Major » 29 lis 2012, o 22:25

Wszystkie dobre filmy prędzej czy później ukazują się w gazetach, wystarczy tylko trochę cierpliwości. Jak dla mnie 20zł to trochę za dużo zwłaszcza, że można sobie ściągnąć te filmy za darmo ale jak ktoś chce mieć oryginalną kolekcję to czemu nie.

Tak z ciekawości: Kiedy "gazeta" sprzedawała poprzednie części Pottera?
Major
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 08:42

Re: Dwie ostatnie części "Harry Potter" z "Gazetą Wyborczą"

Postprzez przemgal » 30 lis 2012, o 14:23

Hmmm nie kojarzę, czy w ogóle były jakieś części Harrego wydane przez "Wyborczą" nie musiało przecież tak być. Jednak ja wole mieć oryginalny film niż coś "ciągnąc" z neta. ;)
przemgal
 
Posty: 38
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 10:14

Re: Dwie ostatnie części "Harry Potter" z "Gazetą Wyborczą"

Postprzez szalonydog » 30 lis 2012, o 19:34

Z tego co mi się wydaje to chyba Wyborcza Gazeta miała wcześniej wszystkie części Harrego. W tym roku ta jest pierwsza, ale zawsze jak się miała jakaś ukazać to nie wiem jakim cudem słyszałem w kiosku "już nie mamy"
szalonydog
 
Posty: 32
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:49

Re: Dwie ostatnie części "Harry Potter" z "Gazetą Wyborczą"

Postprzez raszbu » 30 lis 2012, o 20:25

szalonydog napisał(a):z tego co mi się wydaje to chyba Wyborcza Gazeta miała wcześniej wszystkie części Harrego. W tym roku ta jest pierwsza, ale zawsze jak się miała jakaś ukazać to nie wiem jakim cudem słyszałem w kiosku "już nie mamy"


Po takie dodatki trzeba rano jechać. Po południu nie ma szans na kupienie. Swego czasu zbierałem dla ojca wszystkie części "Czterej Pancerni i Pies". Raz trochę za późno pojechałem do kiosku i potem musiałem objeżdżać kilka kiosków, żeby nie mieć braków w kolekcji.
raszbu
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 12:01

Re: Dwie ostatnie części "Harry Potter" z "Gazetą Wyborczą"

Postprzez Maniek » 1 gru 2012, o 14:26

Albo szybko jechać lub po prostu pogadać dobrze z Panią, która pracuje w danym sklepie, żeby po prostu zostawiła jedną gazetkę i po sprawie.
Również gorąco polecam każda część ma w sobie coś wyjątkowego :)
Maniek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:07

Re: Dwie ostatnie części "Harry Potter" z "Gazetą Wyborczą"

Postprzez milosz998 » 4 gru 2012, o 01:15

WOW :) No to robi wrażenie, 40 zł i mamy obie części. Obym nie zapomniał, bo do 12 jeszcze daleko i może mi wylecieć z głowy, a okazja jest dobra. Swojego czasu moja babcia polowała na takie dodatki, wiec jak tylko coś ciekawego było to mi kupowała i zawsze miała odłożone jak coś, trzeba będzie znowu uruchomić "kontakty"
milosz998
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 00:01

Re: Dwie ostatnie części "Harry Potter" z "Gazetą Wyborczą"

Postprzez darencjo » 11 gru 2012, o 13:05

Czyli jutro mają być te dwie części Harrego Pottera? Trzeba będzie wstać rano, bo jak się rzucą to mogę nie zdążyć w pobliskim kiosku, a dalej mi się iść nie chce i raczej się nie poświęcę :D Czeka mnie wieczór z Harrym Potterem. Może być.
darencjo
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 16:33

Następna strona

Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron