Sala Samobójców

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

Re: Sala Samobójców

Postprzez marselll » 23 lut 2013, o 19:03

Ja też lubię takie filmy. Paranormal Activity też oglądałem i jest super. Najlepsze sa filmy które działają na psychikę, takie najczęściej oglądam w domu i kinie
marselll
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 lut 2013, o 20:07

Re: Sala Samobójców

Postprzez Gusior » 24 lut 2013, o 11:58

Też lubię takie filmy, ale naprawdę po obejrzeniu Sali Samobójców to sam nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać? Z jednej strony przyjdzie zapłakać nad tym jak bezwzględne psychicznie może być i jest otoczenie nastolatka, a z drugiej strony śmiać się z tego jak można być tak głupim jak on.
Gusior
 
Posty: 10
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 20:18

Re: Sala Samobójców

Postprzez Marko » 27 lut 2013, o 21:59

A ja odradzam kupować gazetę. Oglądałem kawałek filmu.. jak dla mnie ŻENADA ! Standardowe "Polskie" kino. Za nic w świecie za ten film bym nie zapłacił dobrze, że oglądałem na PC. A Paranormal aż tak bardzo na psyche nie działa.
Marko
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 18:43

Re: Sala Samobójców

Postprzez Fanseriali » 10 mar 2013, o 00:16

Oglądałem i mnie w ogóle nie zachwycił, przedstawił tylko kulturę i styl emo wśród współczesnej młodzieży. Film nie jest pouczający nawet.
Fanseriali
 
Posty: 20
Dołączył(a): 7 lut 2013, o 15:42

Re: Sala Samobójców

Postprzez Seba » 14 kwi 2013, o 14:07

Mi też się ten film bardzo podobał.
Seba
 
Posty: 110
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 19:20

Re: Sala Samobójców

Postprzez vpeersz » 14 kwi 2013, o 21:00

Oglądałem i nie wiem co mam o tym sądzić. Film jest nijaki i w sumie nie wiem co ma przekazywać. Produkcja nie oddaje ani trochę rzeczywistości tych nastolatków. Nic nowego ten film nie wniósł i w ogóle niczym mnie nie zainteresował. Zastanawiam się dlaczego każdą produkcje z potencjałem Polacy zawsze spieprzą.
vpeersz
 
Posty: 20
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 14:26

Poprzednia strona

Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron