VIVA z filmem "Jak urodzić i nie zwariować" czy ktoś wdział?

Informacje o nowych dodatkach oraz opinie i opisy dodatków, które są już w kioskach.

Moderator: Admin

VIVA z filmem "Jak urodzić i nie zwariować" czy ktoś wdział?

Postprzez szalonydog » 23 lis 2012, o 18:54

Witam,

Wczoraj tj. 22.11.2012r. w VIVie pojawił się film "Jak urodzić i nie zwariować". Czy ktoś ten film widział? Nie wiem właśnie czy go kupić (żal trochę kasy). Zazwyczaj sugeruje się oceną na filmwebie, a ten ma ocenę 6,3 i to wg mnie raczej nie jest dużo.
szalonydog
 
Posty: 32
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:49

Re: VIVA z filmem "Jak urodzić i nie zwariować" czy ktoś wdz

Postprzez Admin » 23 lis 2012, o 19:03

Moim zdaniem jest całkiem fajny. Zabawny zwłaszcza dla tych, którzy mają własne dzieci :) O właśnie - jeśli podobał Ci się film Duże dzieci, to ten także powinien. Podobny humor.
Admin
Administrator
 
Posty: 62
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 20:46

Re: VIVA z filmem "Jak urodzić i nie zwariować" czy ktoś wdz

Postprzez szalonydog » 23 lis 2012, o 19:37

szalonydog napisał(a):Witam,

Wczoraj tj. 22.11.2012r. w VIVie pojawił się film "Jak urodzić i nie zwariować". Czy ktoś ten film widział? Nie wiem właśnie czy go kupić (żal trochę kasy). Zazwyczaj sugeruje się oceną na filmwebie, a ten ma ocenę 6,3 i to wg mnie raczej nie jest dużo.


tam gdzie grał Adam Sandler? No raczej! bardzo dobry film ;)
Tak w skrócie o czym jest ten film?
szalonydog
 
Posty: 32
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:49

Re: VIVA z filmem "Jak urodzić i nie zwariować" czy ktoś wdz

Postprzez szalonydog » 24 lis 2012, o 17:05

chodzi o ten film z Adamem Sandlerem? Jeśli tak to super, bardzo mi się ten film podobał ;) więc nie mam na co czekać tylko lecieć do kiosku hyhy. Jak go obejrzę dam Wam znać czy warto było, a jeśli nie to uduszę admina ;D
szalonydog
 
Posty: 32
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 18:49

Re: VIVA z filmem "Jak urodzić i nie zwariować" czy ktoś wdz

Postprzez przemgal » 24 lis 2012, o 17:19

opis filmu z jednej ze stron:

"Komedia w gwiazdorskiej obsadzie na podstawie bestsellerowego poradnika dla przyszłych rodziców "W oczekiwaniu na dziecko". Poznaj pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, splatające się ze sobą historie pięciu par, które stają przed wyzwaniami zbliżającego się rodzicielstwa. Guru fitnessu Jules i gwiazdor tanecznego show Evan odkryją, że celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów,"

Ogólnie POLECAM!
przemgal
 
Posty: 38
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 10:14

Re: VIVA z filmem "Jak urodzić i nie zwariować" czy ktoś wdz

Postprzez bambig » 24 lis 2012, o 18:26

Ogólnie film spoko, ale przyrównywanie go do filmu Duże dzieci???? To chyba jednak przesada. Czy admin tutaj się nie popisał hyhy. Zdecydowanie nadaje się dla przyszłych rodziców. Jeśli jesteś osobą młodą, nie masz dzieci i ich nie chcesz mieć to szkoda Twojego czasu na oglądanie tego filmu.
bambig
 
Posty: 30
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 19:50

Re: VIVA z filmem "Jak urodzić i nie zwariować" czy ktoś wdz

Postprzez Admin » 25 lis 2012, o 17:12

Ale dlaczego przesada? Duże dzieci jest tak samo dla rodziców jak i Jak urodzić..., może dla tych, którzy mają nieco starsze dzieci, ale bez przesady - kwestia paru lat.
Admin
Administrator
 
Posty: 62
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 20:46

Re: VIVA z filmem "Jak urodzić i nie zwariować" czy ktoś wdz

Postprzez milosz998 » 25 lis 2012, o 20:07

Jak dla mnie, każdy film z Sandlerem jest dobry. Chyba się przejdę do kiosku i zakupię gazetkę :D Nikt nie wspominał, jaka jest cena ? Nigdy nie kupowałem VIVY więc niewiem. Pozostaje też kwestia, czy jest szansa zakupić jeszcze gazetkę, bo chętnie bym obejrzał en filmik. I oby był dobry Padnie ADMIN :twisted:
milosz998
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 00:01

Re: VIVA z filmem "Jak urodzić i nie zwariować" czy ktoś wdz

Postprzez Maniek » 25 lis 2012, o 21:25

Witam !

Bardzo długo czekałem na ten film, aż wyjdzie na DVD. Moja żona tylko jak zauważyła ten zwiastun od razu chciała go widzieć. Długie oczekiwanie na ten film nie opłacało się. Jak dla nas to trochę nudny i prawdę powiedziawszy przereklamowany. Lecz to tylko nasza opinia, każdy ma inne upodobania...
Maniek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:07

Re: VIVA z filmem "Jak urodzić i nie zwariować" czy ktoś wdz

Postprzez Krzysio » 28 lis 2012, o 01:42

A mi natomiast film bardzo się podobał nie wiem co macie do niego. Świetny film, oglądałem go razem z moją dziewczyną miło spędziliśmy przy nim czas.
Krzysio
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:42

Następna strona

Powrót do Dodatki do gazet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron