[Hut]

Gra do działania wymaga połączenia z internetem, a także posiadania lub założenia konta w usłudze Uplay. Kod nadrukowany jest na płycie.

" />
Typer Euro 2016
niedziela / 03 lipca 2022
Dodatki do gazet na Facebooku

Gry: Shaun White Skateboarding PL

archiwum
Shaun White Skateboarding PL

Gazeta: CD-Action 2014/01
Dostępny: 2013-12-17 - 2014-01-13
Tytuł oryginalny: Shaun White Skateboarding
Rok wydania: 2010
Cena: 15,99 zł

Ubisoft stworzył produkcję o deskorolce, gdzie... praktycznie nie da się wywalić. Gra pomaga, jak może, by każde lądowanie skater zakończył na desce, więc jeśli tylko nie spadniemy z rurki zawieszonej 20 metrów nad chodnikiem, nie "giniemy" - czyli nie zaliczamy wywrotki. Na szczególną uwagę zasługują dwa rozwiązania: grindy (czyli jechanie dechą po krawędziach murków) oraz manuale (czyli balansowanie na przednich/tylnych kółkach). Oba zrealizowane i wyważone są tu lepiej niż w dowolnej grze z tego gatunku. Model jazdy zachwyca też tym, jak łatwo łączy się tu triki. Gdy złapiemy "flow", można pokonywać bardzo długie sekwencje poziomów, łącząc ze sobą sztuczki w kombinacje. Tu nawet niedzielny gracz sobie z tym poradzi, wyzwanie polega bowiem nie na tym, czy uda się wykonać jedną sztuczkę, ale na tym, czy uda się ich wykonać sto pod rząd. [Hut]

Gra do działania wymaga połączenia z internetem, a także posiadania lub założenia konta w usłudze Uplay. Kod nadrukowany jest na płycie.

komentarze do: Shaun White Skateboarding PL

dodaj komentarz

Nazwa wyświetlana obok komentarza.
Adres e-mail nie będzie opublikowany!

UWAGA! Komentarze podlegają moderacji.